Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Czy abonamenty medyczne to przyszłość?

Czy abonamenty medyczne to przyszłośćStale rośnie zapotrzebowanie na usługi medyczne. Wynika to z wielu czynników, z których najistotniejsze to wzrost zachorowalności na choroby cywilizacyjne, starzenie się społeczeństwa oraz rosnąca świadomość o kluczowej roli profilaktyki zdrowotnej. Dlatego pacjent wymaga szybkiego dostępu do lekarza czy badań, szukając jednocześnie wysokich standardów usług. Jednak zderzenie z realiami publicznej służby zdrowia może być bolesne. A przecież nie musi tak być – wystarczy wziąć swoje zdrowie we własne ręce i zainwestować w prywatny pakiet medyczny. Czy abonamenty medyczne to przyszłość? Bez wątpienia tak!

W 2016 roku liczba Polaków, którzy zdecydowali się takie rozwiązanie, wzrosła o 30% względem roku poprzedniego. Taka dynamika rosnącej popularności prywatnych ubezpieczeń medycznych doskonale oddaje nastroje społeczne – zamiast niepewności towarzyszącej chorobie i wątpliwej dostępności do usług medycznych, już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można zyskać pewność dostępnych niemal od ręki świadczeń medycznych.

Na rosnące potrzeby pacjentów trafnie odpowiada oferta abonamentów medycznych S7 Healthcare, zorganizowana w postaci pakietów o zróżnicowanej cenie oraz dostępności usług. I tu wkraczamy w kolejny zdobywający na popularności trend – medycynę spersonalizowaną. W S7 Healthcare pacjent ma możliwość wyboru takiego pakietu medycznego, który idealnie spełnia jego potrzeby. Co to oznacza? Że pacjent płaci tylko za to, czego naprawdę potrzebuje.

Niewiele droższy jest pakiet niebieski, który oferuje znacznie więcej: możesz liczyć na całodobową pomoc ambulatoryjną, profilaktyczny przegląd stanu zdrowia czy niektóre zabiegi chirurgii jednego dnia. Jeszcze bogatszą ofertę zapewniają pakiety srebrny i złote. Wymagasz bardzo szerokiej oferty medycznej z dostępem do rehabilitacji, bezpłatnych szczepień ochronnych czy całodobowych wizyt domowych? Proszę bardzo – dla Ciebie idealny będzie pakiet platynowy.

Zatem czy abonamenty medyczne to przyszłość? Z pewnością. A może nawet teraźniejszość, tworząca się na naszych oczach i stawiająca na pierwszym miejscu pacjenta i jego potrzeby.