Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Czy pakiety medyczne są opłacalne?

Czy pakiety medyczne są opłacalneChorujesz często czy sporadycznie? Badasz się jedynie wtedy, gdy musisz wykonać badania okresowe do pracy, a może regularnie – bo profilaktyka to najskuteczniejszy sposób na zachowanie zdrowia? Bez względu na to, jak często odwiedzasz lekarza, zawsze chciałbyś mieć możliwość bezproblemowej rejestracji, dostania się do gabinetu bez kolejek oraz wykonania wszystkich niezbędnych badań. Jednak bez względu na to, jak często odwiedzasz lekarza wiesz, że realia publicznej służby zdrowia dalece odbiegają od Twoich oczekiwań. Ostatecznie kierujesz swoje kroki do prywatnego gabinetu specjalisty, płacąc niemałe pieniądze za wizytę. Wiesz, że można znacznie prościej – i taniej? Mowa o prywatnej opiece medycznej. Ale czy pakiety medyczne są opłacalne?

Prywatna opieka medyczna to jedyne skuteczne rozwiązanie problemu z dostępem do usług medycznych. Na pewno bez wahania zdecydowałbyś się na takie rozwiązanie, ale nurtuje Cię podstawowe pytanie: „ Czy pakiety medyczne są opłacalne?”. Zwięzła odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. A oto więcej szczegółów.

Pakiety medyczne dostępne w S7 Healthcare doskonale obrazują ekonomiczność rozwiązań dostarczanych przez prywatne ubezpieczenie medyczne. Czy wiesz, że najtańszy abonament kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, czyli połowę mniej niż jedna wizyta u specjalisty. A w ramach tego abonamentu masz zapewniony nielimitowany dostęp do lekarza pierwszego kontaktu orz lekarzy siedmiu specjalizacji. Bez skierowania i z minimalnym czasem oczekiwania – maksymalnie 1 dzień do lekarza ogólnego i 1 – 5 dni do specjalisty.

Bardziej rozbudowane pakiety oferują znacznie szerszy panel świadczeń medycznych. Pakiet srebrny, za który miesięcznie płacisz tyle, co za jedną wizytę u specjalisty, gwarantuje dostęp do wizyt lekarskich, podstawowych badań laboratoryjnych, badań obrazowych RTG i USG, a także EKG, szczepień ochronnych przeciwko grypie czy opieki stomatologicznej. Nie musisz być ekonomicznym geniuszem by zauważyć, że takie rozwiązanie zawsze będzie opłacalne. Co więcej, taką profesjonalną opieką medyczną możesz objąć całą rodzinę, co wygeneruje jeszcze większe oszczędności.