Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Czy wiesz, że dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne pozwoli uniknąć kolejek do lekarza?

dodatkowe ubezpieczenie zdrowotneZ czym kojarzy nam się choroba? Z bezsilnością, obawami…ale także uciążliwościami w przychodni lub szpitalu. Długie kolejki, jeszcze dłuższe terminy wizyt u specjalisty czy badań diagnostycznych – to zupełnie zbędne obciążenie dla chorego. Zamiast skupiać się na procesie zdrowienia, chory traci czas, nerwy i energię w poczekalni przed gabinetem lekarskim. Mało pociągająca perspektywa, prawda? A przecież można zupełnie inaczej – wystarczy wykupić dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i doświadczyć komfortu prywatnej opieki medycznej dostępnej niemal natychmiast. Takie rozwiązania oferuje S7 Healthcare zapewniając wizytę u lekarza pierwszego kontaktu w przeciągu maksymalnie 24 godzin, a do specjalisty – w ciągu 1 do 5 dni.

Dzięki dostępności ponad 1000 placówek w całej Polsce oraz współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny, S7 Healthcare zapewnia nielimitowany dostęp do wizyt lekarskich. A wiesz, że to nie wszystko? W zależności od tego, na jaki pakiet medyczny się zdecydujesz, objęty zostać możesz licznymi badaniami diagnostycznymi, szczepieniami ochronnymi, opieką pielęgniarską, całodobowymi wizytami lekarskimi, rehabilitacją i wieloma innymi świadczeniami, które wspierane przez odpowiednie suplementy diety i zdrowe odżywianie sprawią, że będziesz się cieszyć dobrym zdrowiem.

Oczywiście poza Tobą abonament medyczny może obejmować także całą Twoją rodzinę. Już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie masz szansę zapewnić sobie profesjonalną opiekę medyczną i uniknąć wszystkich perypetii z publiczną służbą zdrowia. Jesteś pracodawcą? Ty także możesz skorzystać z atrakcyjnych pakietów medycznych S7 Healthcare, zapewniając sowim pracownikom bezproblemowy dostęp do wizyt lekarskich.

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne pozwoli uniknąć kolejek do lekarza, gwarantując opiekę medyczną na najwyższym poziomie.