Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Jak korzystać z prywatnej opieki medycznej?

Jak korzystać z prywatnej opieki medycznejPrywatna opieka medyczna to wybór coraz większej liczby Polaków. Z pewnością nikogo nie dziwi lawinowy wzrost popularności takiego rozwiązania – dziś natychmiastowy dostęp do profesjonalnych świadczeń medycznych to bardzo pożądana opcja. Jeśli chcesz poznać szereg korzyści płynących z posiadania prywatnego ubezpieczenia medycznego, z pewnością chcesz się dowiedzieć, jak korzystać z prywatnej opieki medycznej. Punktem wyjścia jest wybór obiektu świadczącego usługi medyczne. Godna polecenia jest oferta S7 Healthcare, który posiadając ponad 1000 placówek w całym kraju oraz możliwość wyboru niezwykle atrakcyjnych abonamentów medycznych, oferuje prywatną opiekę medyczną pacjentom indywidualnym, całym rodzinom a także firmom.

Pacjent może zdecydować się na wybór takiego abonamentu medycznego, jaki idealnie odpowiada jego zapotrzebowaniu – od okazjonalnych wizyt u lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty, aż po rehabilitację, chirurgię jednego dnia czy bogaty panel badań. Kolejnym krokiem jest regularne opłacanie składki miesięcznej. Najtańszy pakiet to kilkadziesiąt złotych, czyli znacznie mniej niż jedna konsultacja u specjalisty. A w ramach tego pakietu S7 Healthcare masz nielimitowany dostęp do siedmiu specjalistów!

Inne pakiety to znacznie bogatsza lista świadczeń. Ponadto można wybrać pakiet partnerski lub rodzinny, a także rozwiązania dedykowane firmom. Jeśli chcesz umówić się na wizytę – po prostu dzwonisz na całodobową infolinię medyczną. Na pewno będziesz zaskoczony tym, co usłyszysz w słuchawce – wizytę do lekarza pierwszego kontaktu zrealizujesz w ciągu jednej doby, a na specjalistę poczekasz zaledwie 1 – 5 dni! Opieka medyczna to zatem rozwiązanie idealne. Zatem jak korzystać z prywatnej opieki medycznej? Bez stresu, bez pośpiechu i ze świadomością, że pacjent – czyli Ty, jest zawsze najważniejszy.