Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Jaki abonament medyczny wybrać?

Jaki abonament medyczny wybraćPacjenci w Polsce coraz bardziej przekonują się do prywatnej opieki medycznej. Uświadamiają sobie, że za stosunkowo niewielką opłatą zyskują dostęp do profesjonalnej opieki medycznej – i to bez stania w kolejkach. To bardzo wygodne i naprawdę ekonomiczne rozwiązanie – niektóre pakiety dostępne są już w cenie pojedynczej wizyty u specjalisty! Taką bardzo atrakcyjną ofertę znajdziesz w S7 Healthcare. Jaki abonament medyczny wybrać? Poza bardzo korzystnymi cenami znajdziesz tu medycynę spersonalizowaną w najlepszym wydaniu. Mowa o zróżnicowanych pakietach medycznych, które poza ceną różnią się także zakresem oferowanych usług. Na co zatem możesz liczyć decydując się ma pakiet S7 Healthcare?

Jeśli zastanawiasz się, jaki abonament medyczny wybrać, oto krótka podpowiedź. Jeśli korzystasz okazjonalnie z wizyt u lekarza ogólnego bądź specjalisty – zdecyduj się na pakiet pomarańczowy. Ten najbardziej podstawowy abonament medyczny zapewnia także dostęp do niektórych badań oraz opieki pielęgniarskiej. I to wszystko za kilkadziesiąt złotych miesięcznie!

Niewiele droższy jest pakiet niebieski, który oferuje znacznie więcej: możesz liczyć na całodobową pomoc ambulatoryjną, profilaktyczny przegląd stanu zdrowia czy niektóre zabiegi chirurgii jednego dnia. Jeszcze bogatszą ofertę zapewniają pakiety srebrny i złote. Wymagasz bardzo szerokiej oferty medycznej z dostępem do rehabilitacji, bezpłatnych szczepień ochronnych czy całodobowych wizyt domowych? Proszę bardzo – dla Ciebie idealny będzie pakiet platynowy.

To nie wszystko – S7 Healthcare oferuje ponadto pakiet bursztynowy dla seniorów, pakiety indywidualne i rodzinne oraz ofertę skierowaną dla firm. Pracodawca może zainwestować w pakiety medyczne dla pracowników, co korzystnie odbije się na firmie i zatrudnionej w nim personelu.