Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Masz dość czekania w kolejce? Prywatna opieka medyczna jest coraz tańsza.

Prywatna opieka medyczna jest coraz tańszaNajpierw kolejka do rejestracji, w oczekiwaniu na upragniony termin wizyty lekarskiej. Jeśli jest to lekarz pierwszego kontaktu – masz szansę dostać się tego samego dnia, ale pod jednym warunkiem – musisz już od świtu okupywać kolejkę do okienka w rejestracji. A jeśli chcesz dostać się do specjalisty – przygotuj się nawet na miesiące oczekiwania. Potem jeszcze kolejka przed gabinetem lekarskim – i już możesz odbyć wizytę. A jeśli dostaniesz skierowanie na specjalistyczne badania – historia z kolejkami i uciążliwym oczekiwaniem się powtarza. To nic, że Twoja cierpliwość wystawiona jest na próbę; tak naprawdę zasadniczym problemem jest spowolnienie i odwleczenie w czasie procesu diagnozy i leczenia. Masz dość czekania w kolejce? Nie Ty jeden. Ale jest dobra wiadomość – w Polsce prywatna opieka medyczna jest coraz tańsza. Coraz tańsza? Czyli ile kosztuje podstawowy pakiet medyczny?

W S7 Healthcare dostępne są abonamenty medyczne zarówno dla pacjentów korzystających z wizyt lekarskich okazjonalnie, jak i dla tych, dla których wizyty lekarskie, badania, rehabilitacja czy konsultacje specjalistyczne to chleb powszedni. Pakiet podstawowy, obejmujący wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów oraz opiekę pielęgniarską to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych. To znacznie mniej niż jedna wizyta u specjalisty.

Droższe pakiety to znacznie bogatsza oferta usług medycznych, w tym specjalistycznych zabiegów czy konsultacji. A wracając do kwestii kolejek – jako pacjent korzystający z usług S7 Healthcare wystarczy, ze zadzwonisz na całodobową infolinię medyczną – i natychmiast dowiadujesz się o terminie wizyty. Żadnych kolejek. Na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu czekasz do 24 godzin, na wizytę u specjalisty – od 1 do 5 dni. Umówiony jesteś na konkretną godzinę, zatem wiesz, kiedy wejdziesz do gabinetu. I znów żadnych kolejek. Dostrzegasz już tą prawidłowość? Masz dość czekania w kolejce? Prywatna opieka medyczna jest coraz tańsza i oferuje znacznie więcej, niż mógłbyś się spodziewać za tak niewielką cenę.