Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Pediatra – wizyty domowe

Pediatra - wizyty domoweKażdy rodzic drży z obawy o zdrowie swojego dziecka, chcąc jakiekolwiek niepokojące symptomy jak najszybciej skonsultować z lekarzem. Nic dziwnego – organizm dziecka niejednokrotnie jest znacznie bardziej wrażliwy na wszelkie zaburzenia stanu zdrowia. Dlatego tak istotne jest zapewnienie odpowiedniej opieki, którą zaoferować może pediatra – wizyty domowe lub w przyjęcie dziecka w gabinecie to gwarancja zdrowia malucha oraz spokoju ducha rodziców.

W S7 Healthcare przygotowano szereg atrakcyjnych pakietów medycznych, z których każdy jest atrakcyjny dla rodziców – pakiety rodzinne stanowią bowiem kombinację dostępnej od ręki wizyty u lekarza pierwszego kontaktu oraz specjalisty, badań diagnostycznych i laboratoryjnych, opieki pielęgniarskiej oraz szeregu innych usług. Rodzicom szczególnie polecany jest pakiet złoty, w ramach którego zagwarantowany jest pediatra – wizyty domowe także. Ponadto pakiet ten obejmuje całodobową opiekę ambulatoryjną, zabiegi rehabilitacyjne i stomatologiczne, szczepienia ochronne, prowadzenie ciąży czy chirurgię jednego dnia.

Jak widać –  wielu korzyści z takiego pakietu medycznego doświadczy całą rodzina. A dla osób korzystających z jeszcze większego panelu świadczeń medycznych idealny będzie pakiet platynowy. Wszystkie usługi medyczne świadczone przez S7 Healthcare są realizowane w ponad 1000 placówek. Pacjenci korzystający z tak nowoczesnego rozwiązania wolni są zatem od stresu związanego z utrudnionym dostępem do wizyt lekarskich i innych świadczeń. Choroba dziecka może być zatem opanowana niemal natychmiast, bez marnowania ani jednego dnia na zbędne oczekiwanie.