Poznaj ofertę pakietów prywatnej opieki medycznej S7 Healthcare, dzięki której zaoszczędzisz czas, zdrowie i pieniądze. Zapomnij o kolejkach do lekarzy i lecz się w jednej z ponad 1000 placówek w całej Polsce.

pokaż ofertę

Czy opłaca się wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

czy opłaca się wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotneŻyjemy w bardzo dynamicznych czasach, na pierwszym miejscu stawiając wygodę, szybki dostęp do wszelkich usług oraz ich profesjonalny wymiar. Nie inaczej chcemy postrzegać służbę zdrowia. Niestety – publiczna opieka medyczna niewiele ma wspólnego z łatwym i szybkim dostępem do świadczeń medycznych, z ich jakością też bywa różnie. Z tego właśnie powodu coraz więcej Polaków decyduje się na prywatne abonamenty medyczne. Z roku na rok rośnie liczna pacjentów, którzy wybierają prywatne ubezpieczenie zdrowotne i naprawdę trudno znaleźć kogoś, kto poczułby się rozczarowany takim rozwiązaniem. Na czym zatem polega fenomen lawinowo rosnącej popularności prywatnej opieki medycznej? Zastanawiasz się, czy opłaca się wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Oto odpowiedź.

Abonamenty medyczne to obecnie najkorzystniejsza opcja na rynku świadczeń medycznych. Za jego wyższość nad publiczną służbą zdrowia odpowiada szereg innowacyjnych rozwiązań: możliwość dopasowania pakietu medycznego do potrzeb pacjenta, atrakcyjne ceny pakietów, duża liczba placówek.

Takie udogodnienia oferuje pacjentom S7 Healthcare, który w ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju umożliwia realizacje jednego z kilku dostępnych abonamentów medycznych. Od najtańszego – za kilkadziesiąt złotych, zapewniającego nielimitowany dostęp do lekarza specjalisty czy pierwszego kontaktu, aż po bardzo rozbudowany pakiet świadczeń medycznych, zapewniający najbardziej kompleksową opiekę medyczną. Zatem czy opłaca się wykupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Oczywiście! Bo najtańsze abonamenty kosztują mniej niż jedna wizyta u specjalisty, a korzystając także z innych usług, oszczędności będą znacznie większe.